Ürünler / Baumit
 

Zemin Sistemleri

KALİTELİ VE DAYANIKLI DÖŞEME

Birbiri ile uyumlu ürünler sayesinde, homojen bir zemin yapısının oluşması, eşit ölçüde uygulanması, sertleşmesi ve kuruması sayesinde çatlak oluşumu önlenebilir.

Bu da ister halı, ister parke ya da seramik zeminler için olsun daha kalite bir döşeme yapma anlamına gelir. Düzgün bir alt zemine sahip döşemelerin kullanım ömrü ve dayanıklılığı artırılmış olur.
 

KENDİNDEN YAYILAN ZEMİN ŞAPI

Sadece iç mekan zeminlerinde kullanılmak üzere geliştirilen bir üründür. Kendiliğinden yayılan kalsiyum sülfat bazlı ve beyaz renkte olan şap ürünü, halı, parke ve seramik altında kullanılabilir; ayrıca eski zeminlerin renovasyonu için de son derece uygundur.

Çimento, beton, kalsiyum sülfat ve asfalt zeminlerin düzeltilmesi için geliştirilen ürünün esneme kabiliyeti sayesinde yerden ısıtma sistemleriyle de başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.
 

ZAMAN VE İŞ GÜCÜNDEN TASARRUF

Kullanıma Hazır Beton ürünleri sadece ev değil, bahçe uygulamalarında da kullanılabilir. Yüksek mukavemetli ve dona karşı dayanıklı olmalarından dolayı hem küçük hem de büyük alanlarda tercih edilebilir. Özellikle beton santrallerinin girmesinin sıkıntılı olduğu alanlarda, alışveriş, iş merkezi ya da konut projelerinde sıklıkla kullanılıyor. Her pakette standart kalitede ürün sunması, hazır ambalajlı olması sebebi ile kolay taşınması sayesinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Merdiven, taş duvar, bahçe duvarı gibi farklı alanlarda uygulama kolaylığı ile zamandan ve iş gücünden tasarruf edilebilir.
 

Zemin Şapları


Baumit E 225

(Baumit Zemin Şapı) Çimento esaslı, polimer katkılar içeren, C20-F5 sınıfı, elle veya makine ile uygulanabilen, fabrika karışımı hazır zemin şapıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
 


Baumit E 160

(Baumit Zemin Şapı) Çimento esaslı, polimer katkılar içeren, C16-F4 sınıfı, elle veya makine ile uygulanabilen, fabrika karışımı hazır zemin şapıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg

Kendinden Yayılan Şaplar


Baumit Nivello Quattro

(Baumit Kendinden Yayılan Şap) Kalsiyum sülfat esaslı, polimer katkılar içeren, C20-F6 sınıfı, elle veya makine ile uygulanabilen, fabrika karışımı hazır kendinden yayılan zemin şapıdır. Zemin bozukluklarını düzelten, sıvı halde pompalanabilen ve mükemmel yayılan, düşük yüzey gerilimine sahip, çatlak ve kırıkların oluşmadığı yüksek performanslı üründür. Tüm yapılarda, iç mekanlarda kullanılabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 54 torba = 1.350 kg
   

Zemin Astarı


Baumit Grund

(Baumit Zemin Astarı) Akrilik esaslı, organik bağlayıcılar ve polimerik katkılar içeren, tek bileşenli, emici veya gözenekli yapıya sahip yüzeylere, kendinden yayılan şap, klasik şap ve beton ürünleri öncesinde, emiciliği dengelemek ve tutunmayı artırmak için kullanılan, kullanıma hazır astardır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda, yatay ve dikey uygulamalarda kullanılabilir.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 84 bidon = 420 kg

 

Baumit SuperGrund

(Baumit Parlak Yüzey Astarı) Akrilik esaslı, organik bağlayıcılar ve polimerik katkılar içeren, tek bileşenli, parlak yüzeylere tutunmayı artırmak için kullanılan, kullanıma hazır astardır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda, yatay ve dikey uygulamalarda kullanılabilir. Parlak zeminler için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 85 kova = 425 kg

Hazır Beton Harcı


Baumit Beton B20

(Baumit Kuru Beton Harcı) Çimento esaslı, polimer katkılar içeren, C20 sınıfı, fabrika karışımı hazır kuru beton harcıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Konut ve bahçe alanlarında, mantolama ve kalıp taslarının doldurulmasında, bahçe duvarlarında, destek ve payandalarda, duvar, döşeme gibi eleman yüzeylerindeki boşlukların doldurulmasında, kapı ve pencere lentolarında, kiriş ve lentolarda, kat döşemelerinde, prefabrik döşemelerin montajında, döşeme ızgaralarında, merdivenlerde, zemin döşemelerinde, bacalarda/tesisat boşluklarında ve daha başka birçok alanda kullanılır.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
 

Baumit Beton B30

(Baumit Kuru Beton Harcı) Çimento esaslı, polimer katkılar içeren, C30 sınıfı, fabrika karışımı hazır kuru beton harcıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Konut ve bahçe alanlarında, mantolama ve kalıp taslarının doldurulmasında, bahçe duvarlarında, destek ve payandalarda, duvar, döşeme gibi eleman yüzeylerindeki boşlukların doldurulmasında, kapı ve pencere lentolarında, kiriş ve lentolarda, kat döşemelerinde, prefabrik döşemelerin montajında, döşeme ızgaralarında, merdivenlerde, zemin döşemelerinde, bacalarda/tesisat boşluklarında ve daha başka birçok alanda kullanılır.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Tüm hakları saklıdır © Minas Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.