Ürünler / Baumit
 

Sıvalar

SIVALAR

Baumit’in kullanıma hazır makine ve el sıvaları, difüzyona açık (nefes almaya imkan veren) olmaları nedeni ile daha uzun ömürlü ve dayanıklı duvarlar yaratılmasına yardımcı oluyor.

Baumit iç ve dış yüzeyler için makine sıvaları, gaz beton, tuğla ve beton zeminlerin tamamına kolaylıkla uygulanabiliyor.
 

DAYANIKLI DUVARLAR VE ZEMİNLER

Gaz beton, tuğla ve beton yüzeylerin tamamına rahat bir şekilde uygulanabilen Baumit makina sıvaları, tek seferde min. 10, mak. 25mm uygulanabiliyor.

İstenirse ıslak ıslağa yapılacak uygulama ile sıva tabakası kalınlığı 50mm'ye kadar çıkarılabiliyor.
 

ZAMAN VE İŞÇİLİKTEN TASARRUF

Ürün gamında hemen her zemine ve duvara uygun ürünlerin bulunması doğru ürünün, yine doğru ve kolay uygulanabilirliği önem taşıyor.

Ayrıca alana uygun tercih edilecek ürünlerde önceden serpme yapmaya gerek kalmama, rahat finişleme ya da üzerine doğrudan boya uygulayabilme gibi özellikler de bulunuyor.

Üstün performanslı ürünlerin bu özellikleri sayesinde zamandan ve işçilikten tasarruf sağlanıyor.
 

SAĞLIKLI ORTAMLAR

Tümüyle mineral esaslı Baumit ince sıvaları, zararlı madde içermeyen ve doğal alkali özellikleri ile küflerin barınamayacağı ortamlar yaratıyor.
 

İç Cepheler için Makine Sıvaları


Baumit MPI 25

(Baumit İç Mekanlar için Makine Sıvası) Çimento esaslı, ince dokulu, yüksek nefes alma kabiliyetine sahip, elle veya makine ile uygulanabilen fabrika karışımı hazır sıvadır. Tüm yapılarda, iç cephelerde (ıslak hacimler dahil) kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
 

Baumit Primo 1

(Baumit İç Mekanlar için Makine Sıvası) Çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine sahip, elle veya makine ile uygulanabilen fabrika karışımı hazır sıvadır. Tüm yapılarda, iç cephelerde (ıslak hacimler dahil) kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg

İç & Dış Cepheler için Makine Sıvaları


Baumit MPA 35 L

(Baumit İç ve Dış Mekanlar için Makine Sıvası) Çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, ince dokulu, elle veya makine ile uygulanabilen fabrika karışımı perlitli hazır sıvadır. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur. İçerisindeki perlit sayesinde bünyesindeki suyu hızlı kaybetmez. Bu sayede gazbeton yüzeylere astar ya da ön serpme kullanmadan direk uygulama imkanı sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
 

Baumit MPA 35

(Baumit İç ve Dış Mekanlar için Makine Sıvası) Çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, ince dokulu, elle veya makine ile uygulanabilen fabrika karışımı hazır sıvadır. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
 

Baumit Primo 2

(Baumit İç ve Dış Mekanlar için Makine Sıvası) Çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, iri taneli dokusu ile dolguya gelebilen, elle veya makine ile uygulanabilen fabrika karışımı hazır sıvadır. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
   

El Sıvaları


Baumit MVR Uni

(Baumit İç ve Dış Mekanlar için El Sıvası) Beyaz çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, el ile uygulanabilen fabrika karışımı perlitli hazır sıvadır. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
 

Baumit Manu 2

(Baumit İç ve Dış Mekanlar için El Sıvası) Çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, iri taneli dokusu ile dolguya gelebilen, el ile uygulanabilen fabrika karışımı hazır sıvadır. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
 

Baumit Manu 4

(Baumit İç ve Dış Mekanlar için El Sıvası) Çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, kalın dokusu ile çok iyi dolguya gelebilen, el ile uygulanabilen fabrika karışımı hazır sıvadır. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
   

İnce Sıvalar


Baumit GlemaBrillant

(Baumit Saten Sıva) Beyaz çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, çok ince dokulu, elle uygulanabilen fabrika karışımı saten macundur. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Özellikle beton, kaba sıva, ince sıva ve mineral esaslı yüzeylerde uygulanır. Yüzeyin boyaya hazırlanması için pürüzsüz bir yüzey elde etme amacı ile kullanılır.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 60 torba = 1.200 kg
   

Düzeltme Sıvası


Baumit PerlaRoyal

(Baumit Tesviye ve Düzeltme Sıvası) Çimento esaslı, yüksek nefes alma kabiliyetine ve su iticiliğe sahip, ince dokulu, elle uygulanabilen fabrika karışımı tesviye ve düzeltme sıvasıdır. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde kullanılabilir. Özellikle beton, kaba sıva, ince sıva ve mineral esaslı yüzeylerde uygulanır. Yüzeyin boyaya, kaplamaya ya da saten macun uygulamasına hazırlanması için kullanılır. Aynı zamanda sıva üzerindeki düzeltme ve yapısal olmayan tamir işlemlerinin yapılması için uygundur.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 60 torba = 1.500 kg
   

Yüzey Hazırlama Ürünleri


Baumit Spritz

(Baumit Ön serpme) Çimento esaslı, sıva uygulamaları öncesinde aderansı artırmak ve yüzey emiciliğini dengelemek için kullanılan yüzey hazırlama (ön serpme) ürünüdür. Tüm yapılarda, iç ve dış cephelerde (ıslak hacimler dahil) kullanılabilir. Tuğla, gazbeton, beton, brüt beton, bims duvarlar ve tavanlar için uygundur. El ile uygulanabilmekte olup, makine ile uygulama detayları için Baumit’ten bilgi alınız.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 40 torba = 1.600 kg
 

Baumit BetonPrimer

(Çimento Esaslı Sıvalar için Beton Yüzey Astarı) Organik esaslı, kullanıma hazır, çimentolu sıva uygulamaları öncesinde aderansı artırmak ve yüzey emiciliğini dengelemek için kullanılan astar ürünüdür. Rulo ile uygulanabilir. Tüm yapılarda, iç cephelerde (ıslak hacimler dahil) kullanılabilir. Beton ve brüt beton gibi parlak yüzeylerin çimento sıva uygulamalarına hazır hale getirilmesi için kullanılır.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 24 kova = 480 kg
 

Baumit BetonKontakt

(Alçı Sıvalar için Beton Yüzey Astarı) Organik esaslı, kullanıma hazır, alçı sıva uygulamaları öncesinde aderansı artırmak ve yüzey emiciliğini dengelemek için kullanılan astar ürünüdür. Rulo ile uygulanabilir. Tüm yapılarda, iç cephelerde (ıslak hacimler hariç) kullanılabilir. Beton ve brüt beton gibi parlak yüzeylerin alçı sıva uygulamalarına hazır hale getirilmesi için kullanılır.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 24 kova = 480 kg
 

Baumit SaugAusgleich

(Baumit Alçı Esaslı Sıvalar için Emici Yüzey Astarı) Organik esaslı, kullanıma hazır, alçı sıva uygulamaları öncesinde aderansı artırmak ve özellikle yüzey emiciliğini dengelemek için kullanılan astar ürünüdür. Rulo ile uygulanabilir. Tüm yapılarda, iç cephelerde (ıslak hacimler hariç) kullanılabilir. Gazbeton ve bims gibi emici yüzeylerin alçı sıva uygulamalarına hazır hale getirilmesi için kullanılır.

DAHA FAZLA BİLGİ:

1 palet = 30 kova = 300 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Tüm hakları saklıdır © Minas Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.